فرماندار شهرستان جغتای
مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۶/۲۲

همایش هم اندیشی توسعه شهرستان جغتای برگزار شد.

همایش هم اندیشی توسعه شهرستان جغتای با حضور دکتر محبی فر فرماندار شهرستان جغتای،امام جمعه،علی سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی، مسئولان، کارآفرینان و نخبگان این شهرستان در محل هتل رضا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جغتای، فرماندار جغتای در ابتدای همایش با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل این شهرستان اظهارکرد: این همایش و هم اندیشی مقدمه‌ای در راستای توسعه اشتغال و الگو‌های موفق در شهرستان جغتای است.
مرتضی محبی فر با بیان اینکه این گردهمایی نشان دهنده بخش کوچکی از پتانسیل شهروندان شهرستان جغتای است تصریح کرد: این هم اندیشی فرصتی بود تا نخبگان و کارآفرینان دارای تجربه و دانش با هم آشنا شوند.
وی هدف از برگزاری این هم اندیشی را آشنایی با ظرفیت نیروی انسانی جغتای دانست و گفت: امیدواریم با شناخت پتانسیل نیروی انسانی به ویژه جوانان شهرستان زنجیره تولید شکل بگیرد و با معرفی و جذب سرمایه گذاری حتی خارج از کشور از ظرفیت ها و پتانسیل ها در توسعه شهرستان جغتای استفاده کنیم.
در این همایش نخبگان، کار آفرینان، سرمایه گذاران و صاحب نظران به بیان نقطه نظرات و راهکارهای اقتصادی و فرهنگی خود پرداختند.


 
در همین راستا دبیرخانه مرکزی همایش در حوزه های اقتصادی و فرهنگی-اجتماعی راه اندازی شده است.
جناب آقای چوپانی سرپرست محترم نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان مسئولیت پیگیری حوزه اقتصادی را برعهده دارند.
شماره تماس: 45622876-051


همچنین مسئولیت حوزه اجتماعی و فرهنگی بر عهده جناب آقای علیزاده، کارشناس فرهنگی، اجتماعی فرمانداری می باشد.
شماره تماس: 45620021-051

نظرات مرحوم دکتر محمدرضا راه چمنی که در همایش هم اندیشی توسعه شهرستان جغتای در شهریور ماه 98 مرقوم فرمودند:
روحش شاد و یادش گرامی باد