سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای
ابوالقاسم ابراهیمی
سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۱۱/۲۲

کاربر انتخابات

*قسمتی از مطالب این صفحه بروز شده، بدقت مطالعه نمائید.*
 
با سلام و آرزوی توفیق الهی؛
از آنجا که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظر است تا تمامی شعب اخذ رای از دستگاه‌های نیمه مکانیزه احراز هویت استفاده گردد، بدینوسیله توجه شما عزیزان را به چند نکته در این خصوص جلب می نمائیم.

1. مسئولیت نگهداری از دستگاه احراز هویت به عهده کاربر شعبه می باشد. دستگاه بطور سالم در روز انتخابات به کاربر تحویل و در پایان رای گیری باید بطور سالم به ستاد انتخابات بازگردانده شود.

2. اولویت انتخاب کاربران با کسانی است که مهارت و تجربه لازم را دارا بوده،  فرم ثبت نام را بطور دقیق و صحیح تکمیل و در برنامه های آموزشی حضوری و مجازی اعلامی از طرف ستاد انتخابات حضور فعال داشته باشند..

3. کاربر شعبه بعنوان یکی از اعضاء اصلی شعبه علاوه بر شرکت در جلسه آموزشی اعضاء و آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر عوامل اجرایی انتخابات، موظف به شرکت در جلسات آموزشی ویژه کاربران شعب می باشد. شرکت در این جلسات الزامی بوده و ملاک تصمیمات بعدی در بکارگیری افراد بعنوان کاربر قرار می گیرد. زمان و مکان برگزاری جلسات در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. لذا لازم است جهت اطلاع از زمان دوره های آموزشی این صفحه را روزانه بازدید نمائید.

 
4. برای اجرای بهتر آموزش و اطلاع از آخرین اطلاعات فرآیند انتخابات الکترونیک، تمامی کاربران با نصب اپلیکشین بله می توانند از طریق لینک @JogKarbar وارد کانال "کاربران انتخابات شهرستان جغتای" شده و از آخرین موارد آموزشی بهره مند شوند. ( لینک عضویت در کانال:  https://ble.ir/JogKarbar  )

5. در این دوره از انتخابات بدلیل حساسیت فرآیندهای الکترونیک، پیش‌بینی شده که در هر شعبه دو نفر به عنوان کاربر بکارگیری شوند، اما کاربر اصلی از سوی هیأت اجرایی تعیین و کمک کاربر تا زمان نیاز همانند سایر اعضاء شعبه باید به وظایف خود عمل نماید.

6. در انتها متذکر می‌شود ورود اطلاعات در فرم ثبت‌نام لینک زیر به معنی حضور قطعی فرد در شعبه اخذرای نبوده و تمامی اطلاعات وارد شده جهت تصمیم‌گیری و تعیین اعضاء شعبه در اختیار اعضاء محترم هیأت‌اجرایی قرار خواهد گرفت.


فایل پیوست خلاصه‌ای از امکانات، روش استفاده، روند استعلام و ثبت صورت جلسات توسط دستگاه احراز هویت را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. بدیهی است آخرین تغییرات و آموزش‌های تکمیلی علاوه بر جلسه حضوری(مطابق با جدول زمانبندی زیر)، در کانال اپلیکیشن بله قرار می‌گیرد.

فرم ثبت نام حداکثر تا ساعت 10:00 صبح روز 10 خرداد ماه فعال بوده و به اطلاعاتی که بعد از آن وارد گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

از تاریخ 12 خرداد ماه تا روز اخذرای در زمان‌هایی که از سوی وزارت کشور اعلام خواهد شد "مانورهای انتخاباتی" برگزار می‌گردد که کاربران موظف به شرکت در آن‌ها هستند. لذا کابران باید آمادگی و پیش‌بینی لازم در این خصوص را داشته باشند.

درصورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعت اداری با شماره تلفن 45620024 تماس حاصل نمائید. همچنین نظرات، پیشنهادات و سوالات احتمالی درخصوص تکمیل فرم را در قسمت نظرسنجی همین صفحه ارسال نمائید.

 
فرم ثبت اطلاعات کاربران کامپیوتر شعب
 
 
تاریخ ساعت عنوان دوره
10 خرداد 8:30 تا 11:00 برگزاری مانور انتخابات همزمان با دوره آموزشی کاربران شعب نیمه مکانیزه
28خرداد 6:00 تا 1:00 حضور عوامل اجرایی در محل شعبه اخذ رای.
     

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان جغتای


منبع : پرتال فرمانداری شهرستان جغتای
۲۷۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظرات
احسان هم نشین: در فرم ثبت نام سریال کارت ملی هوشمند نمی شود بنوسیم و در اپلکیشن بله هم چطور باید وارد اون کانال بشویم

   پاسخ : باسلام، صفحه کلید انگلیسی باشه مشکلی پیش نمیاد، دوستان دیگه به درستی وارد کردند. با کلیک روی لینک کانال در همین صفحه میتونید عضو بشید، البته بهتره قبلش اپلیکیشن رو نصب کنید یا با کامپیوتر وارد حساب کاربری بله شده باشید.
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان