مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین شهرستان جغتای با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای، در جلسات مشترک کارگروه اشتغال،سرمایه گذاری،اقتصادمقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان جغتای که صبح امروز با حضور مرتضی محبی فر فرماندار شهرستان جغتای، روسای ادارات شهرستان و بانوان کارآفرین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید، مسائل و مشکلات بانوان فعال عرصه اقتصادی بررسی شد.
مرتضی محبی فر فرماندار شهرستان جغتای در این جلسه با اشاره به بحث اشتغال زایی بانوان در شهرستان گفت: بخش عمده ای از دغدغه های زنان بحث اشتغال بوده و در راستای این امر باید زمینه سازی لازم جهت حمایت از زنان کارآفرین توسط مسئولین شهرستان با جدیت دنبال شود.
وی با اشاره به مشکلات عدم بازار فروش و محل توزیع تولیدات برای برخی از تولیدکنندگان افزود: با برپایی نمایشگاه عرضه محصولات در شهرستان، شرایط برای فروش محصولات تولیدکنندگان تسهیل می شود و سود اقتصادی برای آن ها خواهد داشت چرا که بستری مناسب برای تولیدکنندگان فراهم می شود تا بتوانند با جذب مشتری، تولید و عرضه را افزایش دهند که منجر به ایجاد اشتغال و کسب درآمد بیشتر خواهد شد.
در ادامه جلسه بانوان کارآفرین مشکلات پیش روی خود را مطرح کردند و فرماندار و روسای ادارات پاسخ و راهنمایی های لازم را ارائه نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان