مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

۱۹۴ مصوبه برای رفع موانع تولید در خراسان رضوی عملیاتی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۹۴ مصوبه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی عملیاتی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان سه‌شنبه شب پس از برگزاری نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی افزود: در چهار ماه امسال کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان و گروه‌های کاری ذیل آن ۶۴ نشست برگزار کردند که در آنها ۳۷۱ پرونده مربوط به مشکلات واحدهای تولیدی استان بررسی شد و نتیجه آن ۴۹۳ مصوبه برای رفع این مشکلات بود.
وی گروه‌های کاری ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خراسان رضوی را شامل گروه‌های "تامین مالی، بانکی و تسهیلاتی"، "انرژی، محیط زیست، شهرک‌های صنعتی و زمین"، "زیربنایی، طرحها و سرمایه‌گذاری"، "امور مالیاتی، تامین اجتماعی و گمرک"، "امور کشاورزی" و "امور اصناف" برشمرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در نشست امروز کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی نیز ۱۵ مشکل مربوط به واحدهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت که مهمترین آنها درباره تغییر کاربری برخی واحدهای تولید محصولات کشاورزی، پرداخت تسهیلات بانکی به طرح‌های گلخانه‌ای و تامین زیرساخت برای چند واحد گاوداری بود.
وی گفت: تقسیط بدهی چند واحد صنعتی به بانکها و پیگیری مشکلات زیست محیطی یک واحد تولیدی در استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
 
به نقل از خبرگزاری ایرنا

 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۴۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۵۵۰۵۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان