مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۶/۳۰

استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

مدیران دستگاه‌های اجرایی هرچه سریعتر پروژه‌های نیمه تمام خود را معرفی کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر پروژه های نیمه تمام خود را معرفی کنند تا به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: تا امروز بحران های حوزه اقتصاد مدیریت شده است لذا فکر می کنم این روند به افزایش سرمایه گذاری منتهی شود.
وی افزود: مدیران دستگاه ها هرچه سریعتر پروژه های نیمه تمام خود را معرفی کنند تا به بخش خصوصی واگذار شود؛ معین های اقتصاد مقاومتی از این پروژه ها استقبال خواهند کرد.
وی در ادامه با اشاره به مقررات مزاحم اداری بیان کرد: در استان تا جایی که می توانستیم فرایندها را اصلاح کردیم تا آثار اقتصادی آن در حوزه اقتصاد خود را نشان دهد.
استاندار خراسان رضوی گفت: تصویب منطقه آزاد سرخس در هیات دولت اتفاق بسیار مهمی بود که جا دارد از حمایت‌های شخص آقای رئیس جمهور تشکر کنم.
در ادامه این جلسه سید احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی گفت: از اقدامات استاندار برای تصویب منطقه آزاد سرخس در هیات دولت تشکر می‌کنم که این اتفاق نهایتا به نفع خراسان بزرگ است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی هم در این جلسه گفت: در تلاش هستیم که فرصت‌های سرمایه گذاری در سطح استان را شناسایی کنیم تا در یک همایش بین المللی اواخر بهمن ماه در معرض عموم قرارگیرد.
علی رسولیان با اشاره به ظرفیت خوب سرمایه گذاران فعال در استان ادامه داد: به غیر از پروژه انتقال آب از دریای عمان، تاکنون در خصوص 1129 پروژه سرمایه گذاری، بخش خصوصی اعلام آمادگی کرده است که سرمایه گذاری این طرح ها اعتباری بالغ بر 128 میلیارد تومان می شود.
وی با بیان اینکه سه مانع بر سر راه کسب و کار وجود دارد، افزود: غیر قابل پیش بینی بودن قیمت ها و مواد اولیه در سطح ملی، اصلاح قوانین و مقررات و رویه های اجرایی در سطح استان این موانع را شامل می‌شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان