مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۶/۲۵

استاندار خراسان رضوی:

فرهنگ «مقاومت با تدبیر» را در هفته دفاع مقدس تبلیغ کنیم

استاندار خراسان رضوی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز است که وحدت، انسجام، همبستگی ملی، فداکاری و فرهنگ مقاومت با تدبیر را در هفته دفاع مقدس تبلیغ کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه شورای هماهنگی و ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: یاد شهیدان عالی مقام دفاع مقدس، شهدای انقلاب و مدافع حرم را گرامی می‌داریم و به روح پر فتوح این عزیزان و خانواده معظم شهدا درود می‌فرستیم.
وی با تاکید بر اینکه باید به درستی و به حق هفته دفاع مقدس را گرامی‌داشت، افزود: ما هیچ وقت از جنگ تجلیل نمی کنیم؛ از دفاع تجلیل می‌کنیم زیرا هیچ وقت جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ جنگ طلب نبوده است و این ما بودیم که با یک جنگ تحمیلی روبرو شدیم.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم تبیین بیشتر ارزش های دفاع مقدس برای نسل جدید بیان کرد: مردم ما در حماسه دفاع مقدس با دست خالی و برای خدا با فرمان امام راحل جانانه به نبرد با دشمن رفتند و از ایران دفاع کردند، لذا آنها نسلی فداکار، شجاع و بی ادعا بودند.
رزم حسینی با بیان اینکه رزمندگان خراسای نقش بی بدیلی در دفاع مقدس و عملیات های گوناگون آن دوران داشتند، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد فرماندهان وقت دفاع مقدس در این ایام مصادیق روشن جنگ را به مردم بگویند و مسائل را تبیین کنند.
وی تاکید کرد: امروز باید بگوییم چه اسطوره هایی داشتیم که با دست خالی و بدون چشم‌داشتی به جبهه ها رفتند و 8 سال از ایران دفاع کردند و به واسطه حرکت ارزشمند آنها یک وجب از خاک ایران جابه‌جا نشد.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: امروز بیش از همیشه نیاز است وحدت، انسجام، همبستگی ملی، فداکاری و فرهنگ مقاومت با تدبیر را در هفته دفاع مقدس تبلیغ کنیم.
رزم حسینی تصریح کرد: امروز در عرصه فشارهای بین المللی و جنگ اقتصادی به سر می بریم و ضرورت دارد استقامت کنیم و همه پایه کار باشند.
وی تاکید کرد: نقش خراسان رضوی در دفاع مقدس باید تبلیغ شود چراکه در عمده عملیات ها رزمندگان خراسانی نقش اساسی ایفا کرده و شهدای زیادی تقدیم کشور، اسلام و انقلاب کرده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان