مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۴/۰۲

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی:

استاندار خراسان رضوی پهپادهای اقتصادی دشمن را سرنگون خواهد کرد

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رزم حسینی فردی است که با برنامه های ابتکاری خود پهپادهای دشمن را در عرصه اقتصادی سرنگون خواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، بهروز بنیادی در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان کاشمر برگزار شد، اظهار کرد: مردم شهرستان کاشمر آگاهانه به دنبال پیشرفت و توسعه منطقه زندگی شان هستند و لذا مشارکت خوبی در اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خواهند داشت
وی افزود: به مدد نیروی مسلح مقتدر توانستیم پهپاد جاسوسی دشمن را سرنگون کنیم اما همچنان با تهاجم پهپادهای اقتصادی دشمن مواجه هستیم و آقای رزم حسینی فردی است که با برنامه های ابتکاری خود پهپادهای دشمن را در عرصه اقتصادی سرنگون خواهد کرد.
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع مبارزه با فساد باید در کنار الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مدنظر قرار گیرد، خاطرنشان کرد: سال گذشته یکی از مدیران دستگاه های اجرایی موفق به جذب 12 میلیارد تومان از حق مردم استان نشد درحالی که انتظار می رفت علاوه بر سهمیه استان مان، بودجه بیشتری هم جذب شود.
امام جمعه کاشمر هم در این جلسه گفت: همه ما در زمینه خدمت رسانی به مردم وظیفه داریم و بابت کارهایی که انجام می‌دهیم نباید بر سر مردم منت بگذاریم.
حجت الاسلام طباطبایی از علی‌رضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی به عنوان فردی انقلابی و بسیجی یاد کرد و گفت: شهرستان کاشمر برای عمران و آبادانی نیازمند اقدامات انقلابی است.
وی با بیان اینکه وجود خط و خطوط سیاسی آن هم در کشوری مانند ایران که آزادی فکر و اندیشه در آن وجود دارد، امری اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: ملاک ارزیابی هر مسئولی فارغ از انگیزه و جناح سیاسی او، باید خدمت صادقانه، ایثارگری، ایمان و تقوا باشد.
امام جمعه بردسکن با اشاره به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: در جنگ اقتصادی، راه مقابله با دشمن این است که خودمان را از دیگران بی نیاز کرده و در راستای حمایت از رونق تولید و تضمین امنیت سرمایه گذاری گام برداریم.
رئیس دادگستری شهرستان کاشمر هم در این جلسه گفت: آقای رزم حسینی با مدیریت جهادی و انقلابی و با اولویت قرار دادن موضوعات اقتصادی، در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب گام بر می دارد.
حجت الاسلام میدانی با بیان اینکه ما باید به سمت تحقق دولت کریمه حرکت کنیم، افزود: در جمهوری اسلامی یکی از شاخص های بارزی که می تواند بیانگر این واقعیت باشد که ما به سمت و سوی دولت کریمه حرکت کرده ایم یا خیر، میزان مراجعه مردم به دادگستری و کمیته امداد است.
وی ادامه داد: اگر مراجعه مردم به دادگستری و کمیته امداد کمتر شود، متوجه خواهیم شد که مردم از نظر اقتصادی در شرایط مطلوبی قرار دارند و میزان جرایم هم کاهش یافته است اما آِیا امروز چنین شرایطی را شاهد هستیم؟ امید می رود که با اجرای برنامه های اقتصادی استاندار، به این سمت و سو حرکت کنیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان