مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۴/۰۲

استاندار خراسان رضوی:

سرمایه های اجتماعی باید در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گیرد

استاندار خراسان رضوی گفت: سرمایه های اجتماعی باید در مسیر توسعه، پیشرفت و آبادانی قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان خلیل آباد برگزار شد، اظهار کرد: توسعه متوازن از طریق ایجاد اشتغال، مسئولیت مهمی است که در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی برعهده معین های توسعه گرا گذاشته شده است.
وی با بیان اینکه خراسان رضوی با وجود بارگاه منور امام رضا(ع) در همه زمینه ها باید الگو باشد، افزود: امیدواریم با همکاری اقشار مختلف مردم و همدلی ارکان مختلف حاکمیت، بیش از پیش زمینه توسعه و آبادانی مناطق مختلف استان و توانمندسازی اقتصادی مردم فراهم شود.
استاندار خراسان رضوی با توصیه به مدیران برای پیشبرد برنامه ها از طریق اعمال مدیریت جهادی واقعی خاطرنشان کرد: با اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، به دنبال تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعیت معیشتی مردم با بهره گیری از ظرفیت معین های توسعه گرا هستیم.
وی با اشاره به ظرفیت ها و امکانات شهرستان خلیل آباد برای انجام فعالیت های اقتصادی گفت: این شهرستان از نرخ بیکاری پایین برخوردار است اما برای کاهش بیش از پیش آن، معین های اقتصاد مقاومتی تلاش خواهند کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان