مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:

فضای همدلی بسیار خوبی در استان حاکم شده است/حمایت دستگاه قضایی از مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: به برکت وجود بارگاه منور امام رضا(ع) و حضور گرم و موثر آقای رزم حسینی در استانداری، فضای همدلی بسیار خوبی در استان حاکم شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: ما با آقای رزم حسینی سابقه آشنایی نداشتیم اما از همان روز معارفه احساس کردیم که ایشان مرد کار است و برای کار مسئولیت استانداری خراسان رضوی را پذیرفته است.
وی ادامه داد: مدت ها فضای عمومی استان مناسب نبود و همین مسئله باعث کندی کارها می شد اما خوشخبتانه آقای رزم حسینی به درستی روی مشکل اصلی استان دست گذاشته و طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را کلید زده اند.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ما از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی پشتیبانی می کنیم و از هرگونه کمک حقوقی و قضایی که نیاز باشد، دریغ نخواهیم کرد.
وی با تاکید بر حمایت دستگاه قضایی از مدیران پاکدست و خدوم گفت: هیچ یک از ما حامی مدیری که در حوزه کاری خود فساد داشته باشد، نیستیم. اگرچه تعداد ناچیز مدیری تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند اما تعداد آن ها در برابر مدیران خدوم و پاکدست استان ناچیز است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان