مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۳/۲۲

استاندار خراسان رضوی در نشست شورای مشورتی سیاسی استان:

زمینه رقابت سیاسی فعال و با نشاط در انتخابات مجلس را فراهم خواهیم کرد

استاندار خراسان رضوی گفت: زمینه رقابت سیاسی، فعال و با نشاط در انتخابات مجلس شورای اسلامی را فراهم خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در نشست شورای مشورتی سیاسی استان که با حضور نمایندگان احزاب در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه باید اذعان کرد که احزاب حاضر به پرداخت هزینه های انتخاب خود نیستند و در نتیجه به محض افول محبوبیت فرد منتخب، ضمن فاصله گرفتن از وی، برای انتخابات بعدی خیز می گیرند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه هدف نظام جمهوری اسلامی و دولت دستیابی به مشارکت بالای مردم در انتخابات است، خاطرنشان کرد: ما در حد توان زمینه را برای اجرای قانون و رقابت سیاسی، فعال و بانشاط فراهم کرده و تمام تلاش مان را در این مسیر به کار خواهیم گرفت.
وی با تاکید بر اینکه کارکرد احزاب نباید به عرصه انتخابات محدود شود، خاطرنشان کرد: آغوش استانداری و دیگر دستگاه های اجرایی برای مشارکت احزاب در حوزه های مختلف اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی باز است و از حضور فعالان سیاسی در این بخش ها استقبال می کنیم. 
وی با بیان اینکه در کنار موضوعات اقتصادی، به مسائل سیاسی هم توجه ویژه ای خواهیم داشت، تاکید کرد: فعالان سیاسی در برابر بسیاری از اتفاقات و مسائل سکوت کرده اند و اهل هزینه دادن هم نیستند در حالی که باید به مسائل ورود کرده و در حوزه مطالبه گری نقش فعالی داشته باشند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان