مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۳/۲۲

واکنش معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی به خبر توقف فعالیت شرکت ثابت کیش؛

حمایت جدی استاندار و دادستان مشهد از طرح های سرمایه گذاری مشروع

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در واکنش به خبر توقف فعالیت شرکت ثابت کیش از حمایت جدی دادستان و استاندار از طرح های سرمایه گذاری مشروع خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی دبیر شورای فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در واکنش به خبر متوقف شدن طرح های شرکت ثابت کیش در مشهد گفت: این شورا متشکل از استاندار و دستگاه های نظارتی، قضایی و حاکمیتی استان با جدیت از طرح های مشروع سرمایه گذاری حمایت می کنند.
علی رسولیان در همین راستا افزود: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته بین استاندار و دادستان مقرر شد شرکت ثابت کیش آن قسمت از سرمایه گذاری هایی را که نیاز به اخذ مجوز از اداراه کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری دارد را بعد از هماهنگی لازم با این سازمان اجرا نماید و سایر پروژه های در حال انجام که مجوز دستگاه های مسئول را دارد با قوت ادامه پیدا کند.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی ضمن بیان این که مجموع سرمایه گذاری های شرکت ثابت کیش در مشهد حدود 2 هزار میلیارد تومان است اضافه کرد: فعالیت های این شرکت در چهارچوب مجوزهای قانونی مورد حمایت است و در همین راستا اعلام آمادگی می کنیم هر جا مشکلی در خصوص فعالیت های سرمایه گذاری وجود داشته باشد با حضور دستگاه های مسئول برطرف خواهد شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان