مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

استاندار سابق خراسان رضوی :

نگرش سیاسی نقطه قوت جمهوری اسلامی

استاندار سابق خراسان رضوی گفت : نگرش سیاسی و سیاست نقطه قوتی در جمهوری اسلامی است اما سیاسی‌کاری به معنای جناح‌ گرایی و ترجیح منافع جناحی و گروهی به منافع ملی و کشور پرهیز کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ علی رضا رشیدیان در مراسم تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید خراسان رضوی افزود : در واقع با همدلی و همراهی به دور از حب و بغض ها سیاسی و جناح و حزبی گرایی می توان همگام و یکدل در راستای توسعه استان و بهبود اقتصاد و زندگی مردم گام برداشت .
وی در ادامه با اشاره به عملکرد خود در طی 4 سال و هشت ماه گذشته افزود : در کارهای اجرایی ممکن است در مواردی نقصان ،فراموشی و کوتاهی رخ داده باشد اما آنچه در توان، وسع، تفکر و تخصص خود داشته ام در خدمت به مردم انجام دادم و به نوکری و خدمت به این مردم افتخار می کنم .
وی با بیان مسئولان در نظام جمهوری اسلامی خود را نوکر و خادم مردم می‌دانند و به آن افتخار می‌کنند، عنوان کرد: اگر کاری در این دوره انجام شد، نتیجه همراهی مردم استان ، تلاش و همت مدیران اجرایی ، بخش های مختلف انتظامی ، امنیتی و اقتصادی و کارکنان خدومی بوده که در استان به عشق خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت استان تلاش کردند.
رشیدیان افزود :بر این اساس برای برخی نقصان‌ها در شرایطی که باید به ناچار   بین بد و بدتر انتخاب کرده یا زمانی که مصلحت عامه و قوانین و تدبیر امور ایجاب می‌ کرد تصمیماتی بگیریم که شاید موجب آزار و بروز مشکلات برای عده‌ای می شد از مردم استان حلالیت می طلبم.
 
 
وی ابراز امیدواری کرد : اقدامات و خدماتی که با تلاش های همه بخش ها و هماهنگی و تعامل حوزه های مختلف در استان انجام شده توسط علیرضا رزم حسینی استاندار جدید و مشارکت و همراهی همه بخش ها تداوم یابد.
وی با اشاره به رتبه نخست استان در سال گذشته در ایجاد اشتغال و جذب سرمایهگذاری نیز گفت : در واقع عملکرد استان در این حوزه به نسبت کشور خوب است اما این خطه دارای ظرفیت های گسترده تری است و باید به همت همه بخش ها به جذب سرمایه‌گذاری که بر اساس برنامه ششم توسعه 654 هزار میلیارد تومان است، برسیم.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود در موضوع شرکت پدیده هم گفت : ما به هیچ سازمانی از دستگاه‌های دولتی و شهرداری در رابطه با پدیده پول ندادیم و اولویت ما رفع مشکل مردم سهامدار بود .
وی ابراز امیدواری کرد : حقوق مردم سهامدار به بهترین نحو تامین شود و اکنون بحث ثبت سهام جبرانی مشکل ایجاد کرده که امید است با تلاش های صورت گرفته این موضوع هرچه سریع‌تر محقق شود ضمن آنکه هم اکنون فعالیت های عمرانی و اجرایی پدیده در حال انجام است.
 وی در ادامه با بیان اینکه رزم حسینی گزینه شایسته ای برای استانداری خراسان رضوی است ، از حضور وزیر کشور در این مراسم و نیز انتخاب هوشمندانه علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار جدید استان  قدردانی کرد و از همه بخش ها اعم از اجرایی و قضایی و نمایندگان خواست با وی تعامل و همکاری لازم را برای توسعه استان داشته و وی را یاری کرده ودر کنارش قرار گیرند تا بتواند برنامه توسعه ای استان را به بهترین شکل پیش ببرد.
وی همچنین از همه علما ،امام جمعه و نماینده ولی فقیه که طی این ها با وی همراهی کردند و تولیت آستان قدس رضوی که در اجرای پروژه های اقتصادی استان مشارکت کرده الان هم در چندین پروژه استان حضور دارند، فعالان سیاسی ، احزاب استان ، دانشگاهیان و سایر اقشار قدردانی کرد .
 در این مراسم که وزیر کشور نیز حضور داشت از خدمات علی رضا رشیدیان به عنوان استاندار سابق قدردانی شد و علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار جدید این استان معرفی گردید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۰۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان