مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۴/۲۰

استاندار خراسان رضوی :

تبیین دستاوردهای نظام را تکلیف انقلابی خود می دانیم

استاندار خراسان رضوی گفت : به عنوان میراث داران و پیش قراولان نهضت اسلامی، نه به عنوان یک وظیفه اداری، بلکه تکلیف انقلابی خود می دانیم برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ،علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی استان افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی کارآیی و کارآمدی لازم برای رفع مشکلات خود را دارد و توطئه ها و حیله های دشمن برای ناامیدی مردم و ایجاد اختلاف بین ملت و مسئولان راه به جایی نمی برد.
وی تصریح کرد : منشا دشمنی استکبار جهانی با ما تفکر انقلاب اسلامی است که با روحیه استکباری نظام سلطه مخالف بوده و در مقابل آن مستحکم ایستاده است.
وی در ادامه با اشاره به عملکرد ستاد بزرگداشت جهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : این ستاد در کشور با حضور روسای سه قوه و دستگاه های ملی تشکیل شده و ستادهای استانی آن نیز با عضویت متناظرین آن ها شکل گرفته است.
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: در شرایطی که دشمن به طمع گسست نسلی و ارائه آدرس غلط، سعی در قطع امید، نشاط و شادابی مردم و القا نا امیدی در جامعه را دارد؛ باید با اطلاع رسانی از خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی این توطئه ها را خنثی کرد.
وی تصریح کرد: اتحاد و همبستگی رمز خنثی کردن توطئه های دشمنان است و انتقال ارزش ها و دستاوردهای چهل ساله نظام به نسل جوان ضروری و وظیفه همه دستگاه هاست.
رشیدیان افزود : 12 کارگروه تخصصی ذیل این ستاد فعالیت خواهند کرد که شامل فرهنگی و هنری، اقتصادی، علم و فناوری، رسانه و فضای مجازی، روستا و محرومیت زدایی، ورزش و جوانان، زنان، تشکل های مردم نهاد، حوزه و روحانیت، ایثار و شهادت، بهداشت، درمان و سلامت، دفاعی و بسیج مردمی می باشند..
نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم در این جلسه با تشریح چرایی برگزاری این مناسبت، تبیین وظائف دستگاه ها و شیوه برگزاری برنامه های پیش بینی شده؛ گفت: با توجه به حساسیت شرایط کشور و انواع شبهه افکنی ها، تشدید دشمنی ها، وضعیت داخلی کشور به لحاظ اقتصادی و معیشتی ؛ اطلاع رسانی از خدمات نظام و مقایسه آن با گذشته، به منظور تنویر افکار عمومی ضرورتی غیر قابل اجتناب است.
وی با بیان این که 80 درصد جمعیت کشور دوران انقلاب و قبل آن را درک نکرده اند و 52 درصد هم جنگ تحمیلی را، افزود: در چنین شرایطی باید دستاوردهای نظام اسلامی به نسل های دوم، سوم و چهارم منتقل شود.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: به فرموده مقام معظم رهبری آنچه باید در برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ملاک عمل باشد؛ منطقی و مستدل بودن و باور پذیر بودن آن ها باشد و محدود به دهه فجر نباشد بلکه در طول سال استمرار داشته باشد.
توجه به کارآمدی، اعتماد آفرینی، نشاط افزایی، لزوم تولید مستندهای تلویزیونی در دستگاه های اجرایی و پخش آن از صدا و سیما، به کارگیری قشرهای مختلف جامعه در اجرای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بهره گیری از زبان هنر برای بیان دستاوردهای انقلاب نیز از مباحث برخی اعضا در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان رضوی بود.
با رونمایی از آرم ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان رضوی گام نخست برای اجرای این برنامه ها برداشته شد


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۴۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان