مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

جلسه ویدئوکنفرانس بررسی وضعیت سرمایه گذاری در شهرستان جغتای

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای، جلسه برخط (ویدیو کنفرانس) فیمابین اعضای کارگروه اشتغال شهرستان جغتای و اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان درخصوص بررسی امور مربوط به سرمایه گذاری شهرستان و موانع و مشکلات پیش روی بهره برداری و پیشرفت پروژه های سرمایه گذاری شهرستان جغتای برگزار گردید.

مرتضی محبی فر فرماندار شهرستان جغتای در این جلسه ضمن ارائه گزارش کامل از پروژه های سرمایه گذاری شهرستان با اعلام موانع و مشکلات پیش روی این پروژه ها به بررسی موردی پروژه های یاد شده با مهندس نورمحمدی معاون محترم دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و کارشناسان مربوطه در دفتر جذب پرداختند.

محبی فر گفت: شهرستان جغتای بیش از 26 طرح سرمایه گذاری که در مجموع 14میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری و بیش از 2480نفر اشتغال در سطح شهرستان ایجاد نموده است. از این تعداد 3 مگاپروژه از جمله( کارخانه تایرسازی با سرمایه گذاری حدود 4500 میلیاردتومان، فروسیلیس با سرمایه گذادی حدود 600میلیارد تومان، ریخته گری فولاد آزادوار با سرمایه گذاری حدود80 میلیارد تومان و... ) وجود دارد که در این جلسه مورد بررسی دقیق جهت رفع موانع بهره برداری و پیشرفت قرار گرفتند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۷۲۵۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۷ نفر
آماربازدیدکنندگان