مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

جلسات کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان جغتای برگزار شد.

فرماندار شهرستان جغتای: حمایت از معین های اقتصادی شهرستان و سرمایه گذاران ﯾﮑﯽ از راهکارهای ​اﺳﺎﺳﯽ جهت ﺗﺤﻮل اﻗﺘﺼﺎدی، ایجاد اﺷﺘﻐﺎل ​و جهش تولید در شهرستان اﺳﺖ.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای صبح روز سه شنبه مورخ 99/2/9 جلسات کارگروه اشتغال و کارگروه رفع تسهیل و موانع تولید این شهرستان با حضور فرماندار،بخشدار مرکزی، بخشدار هلالی،جمعی از روسای ادارات و معین های اقتصادی  شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

محبی فر در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب "مدظله العالی" بنام سال جهش تولید؛ اظهار داشت: از مهم ترین وظایف دستگاه های اجرایی بعنوان نمایندگان دولت، حمایت از سرمایه گذاران با تسهیل قانون و ومقررات بانکی ، کاهش بروکراسی اداری،رفع موانع قانونی و تسهیل در صدور مجوز ها است که امیدواریم در سال جاری این تعامل و همدلی بین دستگاههای اجرایی، معین های اقتصادی و سرمایه گذاران شهرستان صورت پذیرد.
 وی به ظرفیت های سرمایه گذاری در شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به پتاسیل های شهرستان در بخش کشاورزی و دام و همچنین سرمایه گذاری های مختلف در شهرک صنعتی جغتای می تواند به ایجاد اشتغال، رونق کسب و کار و جهش تولید در شهرستان کمک کند.
در ادامه این جلسه هر یک از مسئولین ادارات ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در سال گذشته، به ارائه گزارشی از اولویتها، اهداف و برنامه های حوزه کاری خود در سال ۹۹ پرداختند. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان