مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۵/۱۶

سومین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدرضا حنیف پور به نمایندگی از خبرنگاران شهرستان به مناسبت روز خبرنگار صحبت هایی را در خصوص اهمیت این روز و مشکلات خبرنگاران مطرح کرد و از مسئولین شهرستان خواست تا با خبرنگاران همکاری بیشتری داشته باشند.
در ادامه رئیس بانک کشاورزی شهرستان به مهم ترین برنامه ها و خدمات این بانک اشاره کرد و گفت:ما در حوزه ارزی فعالیتی در شعبه جغتای نداریم ولی در حوزه اعتبارات ریالی دارای دو نوع منابع و اعتبارات هستیم که شامل منابع و اعتبارات مربوط به خودمان که از سپرده های مردم به دست ما می رسد و بخشی از منابع هم خارج از بانک و تکلیفی می باشد.
در ادامه جلسه ملوندی رییس اداره فنی و حرفه ای با اشاره به هفته مهارت و برنامه های اجرا شده گفت:برگزاری کارگاه اتومبیل سواری،کیک پزی. تعمیرات لوازم خانگی و ... همچنان در این اداره برگزار می شود .
وی گفت :با توجه به اینکه هدف آموزش های فنی و حرفه ای آموزش هایی است که منجر به تولید اشتغال شود می باشد ما ابتدای سال جلساتی را با مدیران مربوطه در جهت نیاز سنجی داشتیم.
در ادامه جلسه فرماندار جغتای با اشاره به روز خبرنگار و اهمیت توجه به این قشر فرهیخته اظهار کرد: تقدیر و تشکر از خبرنگارانی که بدون هیچ چشم داشتی و دغدغه مند و با رویکرد های مختلف برای جامعه و شهرستان قلم می زنند.
مرتضی محبی با اشاره به نقش خبرنگاران در کاهش آسیب های اجتماعی گفت:متاسفانه این روزها آسیب های اجتماعی روز به روز بیشتر می شود و بخش بیشتری از جامعه را درگیر خود می کند که آن هم ناشی از فقر اقتصادی و فرهنگی است و بروز آنها در جامعه  به طور اساسی یک مشکل و آسیب است که زمینه بروز کجروی‌ها را فراهم می‌کند. از این رو خبرنگاران می توانند نقشی اساسی درتوانمندسازی افراد در حوزه های اقتصادی و فرهنگی داشته باشند که این  به خودی خود باعث کاهش بسیاری از این آسیب ها شود.
وی افزود: در شرایط کنونی امید بخشی به مردم، بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید و تقویت اعتماد مردم به نظام بسیار مهم است که انتظار است خبرنگاران نقش خود را در این زمینه ایفا نمایند.
وی با تاکید بر تعامل صد درصد مدیران با خبرنگاران اظهار کرد: مدیران شهرستان باید ظرفیت پذیرش نقد را در خود ایجاد کنندو تحمل خود را بالا ببرند.
محبی فر با تأکید بر اینکه مدیران نباید خبرنگاران را تهدید تصور کنند خاطرنشان کرد: خبرنگاران یک فرصت طلایی برای ادارات و سازمان ها هستند زیرا به واسطه آن‌ها بسیاری از معضلات و چالش‌ها آشکار می‌شود و مدیر می‌تواند با کمترین هزینه آن را رفع کنند و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کند.
در پایان نشست شورای اداری شهرستان جغتای از دو تن از مدیران ادارات شهرستان (آقای چوپانی سرپرست اداره صنعت،معدن ، تجارت و آقای آریان پور رئیس اداره ثبت اسناد و املاک)، خانواده شهید گرانقدر عبدالرسول زرقانی و خبرنگاران شهرستان جغتای تجلیل به عمل آمد.


 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان