مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

در دومین جلسه شورای اداری جغتای مطرح شد؛آمادگی دولت جهت حمایت از شکل گیری و اقدامات سمن های حوزه اجتماعی

حاج آقای موحدی پور امام جمعه جغتای در آغاز این مراسم، به خودسازی و تذهیب نفس و توجه بیشتر مدیران نسبت به زیر دستان و اهتمام در حل مشکلات مردم اشاره کرد.
دکتر محبی فر در این جلسه ضمن تبریک روز شهرداری و دهیاری، با اشاره به آسیب های اجتماعی به عنوان عامل کندی و حتی نابودی کالبد جامعه،خواستار همراهی جامعه بویژه نخبگان و متخصصان در راستای شکل گیری سازمان های مردم نهاد بعنوان مهم ترین راه کار کاهش نابسامانی های اجتماعی به عنوان تهدید کننده کیان خانواده شد. وی همچنین با پرداختن به موضوع بیمه مسئولیت مدنی،کلیه دهیاران را ملزم به پیگیری اجرای بحث بیمه مسئولیت در اسرع وقت نمود. فرماندار جغتای اظهار کرد؛ با توجه به در پیش رو بودن انتخابات اخیر از دهیاران خواست ضمن تشویق مردم به مشارکت حداکثری، نسبت به انجام هر گونه اقدامات شائبه برانگیز و احتمال سوء استفاده خودداری کنند.
در ادامه نیز آقای چوپانی، مسئول نمایندگی صنعت و معدن و تجارت شهرستان، با اشاره به اهمیت شناسایی منابع درآمدی و ظرفیت ها را زیربنای رونق کسب و کار در خصوص تعامل هر چه بیشتر با دهیاران با رویکرد افزایش اشتغال روستایی اعلام آمادگی کرد. در این جلسه نماینده دهیاران بخش های مرکزی و هلالی ضمن طرح مشکلات و دغدغه ها، خواستار تعامل بیشتر دستگاه های خدمات رسان حوزه روستایی در راستای مدیریت کلان شهرستان شدند.در پایان از سرپرست شهرداری ریواده و دهیاران برتر بخش مرکزی و هلالی با ارائه لوحی تجلیل به عمل آمد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان