مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۳/۱۲

سومین جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی شهرستان جغتای

سومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان جغتای با موضوع بررسی برنامه های اشتغال شهرستان و برنامه های معین های اقتصادی شهرستان و بررسی رفع موانع اشتغال و موانع صدور مجوز در دستگاههای اجرایی با حضورآقای دکتر محبی فر سرپرست فرمانداری،اعضای کارگروه اشتغال، معین های اقتصادی، تسهیل گران و تعدادی از کارآفرینان شهرستان  در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
 
در ابتدای جلسه آقای محبی فر توضیحاتی در خصوص اشتغال و موانع اشتغال و صدور مجوز ارائه نمود.
 
آقای محبی فر سرپرست فرمانداری هدف از تشکیل جلسات را رفع گره های اداری و تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان ارائه نمود و در ادامه خواستار شفاف سازی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی به سرمایه گذاران جهت چگونگی روال صدور مجوز و ارائه خدمات ،مدارک لازم و فرایندهای صدور مجوز را به صورت بنر در ادارات شد.
وی در ادامه به ظرفیت معین های اقتصادی اشاره نمود و همه دستگاهای اجرایی را سنگ زیرین معین های اقتصادی و سایر سرمایه گذاران دانستند و همکاری تام و تمام با آنها را خواستار شد. وی رفاه یک جامعه را در توسعه و تکریم بخش خصوصی دانست.
در ادامه غلامرضا زارعی دبیر کارگروه اشتغال گزارشی از آخرین وضعیت برنامه های اشتغال را ارائه نمود و خواستار همکاری بیش از پیش دستگاههای اجرایی در پیشبرد برنامه های اشتغال شد در ادامه سایر اعضا کارگروه اشتغال و معین های اقتصادی و تعدادی از کارآفرینان به بیان نقطه نظرات و برنامه های خود پرداختند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان