مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۰۲/۲۲

حفظ انسجام ملی و امید بر منافع فردی وجناحی ارجحیت دارد

فرماندار جغتای گفت: حفظ انسجام ملی و امید بر منافع فردی وجناحی ارجحیت دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جغتای، مرتضی محبی فر در نشست شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه امروز کشور نیازمند فرهنگ کار،تلاش و کارآفرینی است، اظهارداشت: مسئولان ادارات وظیفه دارند تا همه نیازهای یک سرمایه گذار در شهرستان را مرتفع کنند.
وی با بیان اینکه نباید دچار خود تحریمی شویم، تصریح کرد: ما به عنوان مسئول وظیفه داریم همه موانع موجود برای سرمایه گذاری،رونق تولید، اشتغال و توسعه اقتصادی را فراهم کنیم و در این مسیر باید از همه بسترهای قانون موجود بهره گرفته شود.
محبی فر یادآورشد: امید دادن وحفظ انسجام ملی از مهمترین اولویت های امروز کشور است و برهمه منافع فردی و حزبی ارجحیت دارد.
وی با بیان اینکه نا امید کردن مردم به خاطر منافع حزبی، گروهی وفردی هزینه های زیادی را برای کشور در بر دارد، عنوان کرد: نباید به خاطر اهداف جناحی وحزبی  تمام ساختار مدیریت کشور را تخریب کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان جغتای با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد فضای نا امیدی در کشور است، عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا با کمک مردم توطئه های دشمن را خنثی و از این گردنه سخت اما با افتخار عبور کنیم.
وی با تاکید بر مدیریت مصرف منابع ورعایت اصلاح  الگوی مصرف، یادآورشد:رعایت الگوی مصرف نیاز به زمان خاصی ندارد و همه ما باید این موضوع را مورد توجه قرار دهیم.
محبی فر با تاکید براینکه مدیران ادارات شهرستان نسبت به مدیریت مصرف منابع دقت لازم را داشته باشند، خاطرنشان کرد: نظارت بر مصرف منابع،کاهش هزینه ها،توزیع درست امکانات در سطح  شهرستان از وظایف مهم مدیران است.
وی با اشاره به توزیع 2 تن گوشت قرمز، 2 هزار 400 تن گوشت مرغ،45 تن قند، 36 تن شکر و توزیع پرتقال و سیب در ایام نوروز، افزود: تلاش شده تا این اقلام در سطح روستاهای شهرستان توزیع شود.
گفتنی است در این مراسم خانم برومند به عنوان رئیس شبکه دامپزشکی و آقایان کیوانلو، مهندس الهی و مهندس چوپانی به عنوان روسای جدید جمعیت هلال احمر، اداره مخابرات و اداره صنعت، معدن و تجارت جغتای معرفی شدند. همچنین از زحمات روسای اسبق این ادارت در شهرستان قدردانی شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان