مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۸/۱۴

دیدار مسئولین شهرستان جغتای با امام جمعه جغتای به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل جمعی از مسئولین شهرستان جغتای با امام جمعه دیدار و گفتگو کردند
مرتضی محبی فر سرپرست فرمانداری و رییس شورای پدافند غیرعامل شهرستان جغتای در این دیدار گفت :  پدافند غیر عامل مختص یک نهاد و یا بخش نیست بلکه همه جامعه را در بر می گیرد و همه باید در آن مشارکت کنند . 
وی افزود : قدمت پدافند غیر عامل به قدمت تاریخ مدون بشریت است و در کشور ما نیز از سال 1382 قانون جامعه پدافند غیر عامل تصویب و اجرایی شد.
محبی فر ادامه داد : در خاورمیانه که همواره مورد طمع دشمنان و کشورهای غربی بوده است بحث پدافند غیر عامل از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی عمده تهدیدات امروز دشمن را در حوزه های جنگ نرم اعلام کرد و گفت :  در بحث های سایبری ، مباحثی مانند مسائل زیستی ، تراریخته ها ، آب و برق و حتی فضای مجازی دشمن در حال سرمایه گذاری است و باید برای این حوزه های به صورت ویژه برنامه وجود داشته باشد .
سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای شعارهایی همچون حقوق بشر و دموکراسی که از سوی غرب مطرح میشود را محدود به فضلی داخلی همان  کشورها دانست و اضافه کرد : امروز آمریکا اعتقادی به حقوق بشر در سایر کشورها ندارد همانگونه که در خصوص جنایات یمن ،عراق ،سوریه و ...  چشم پوشی کرده است.
همچنین در این جلسه امام جمعه جغتای نیز با بیان احادیث و روایاتی به اهمیت و جایگاه دفاع در آموزه های دینی پرداختند و از اعضای شورای پدافند غیرعامل شهرستان جغتای خواستند که در همه حوزه ها و بویژه فضای مجازی برنامه های لازم برای مقابه با تهدیدات دشمن را تدوین و اجرا کنند.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان