مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۸/۱۴

ششمین شورای اداری شهرستان جغتای با نام شهید عبدالله جغتایی برگزار شد

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای با گرامیداشت یاد و خاطره شهید عبدالله جغتایی برگزار شد.
مرتضی محبی فر سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای در این جلسه با اشاره به وضعیت کلان کشور گفت : امروز دشمنان از تمام حربه ها و حیله ها برای نابودی نظام جمهوری اسلامی استفاده می کنند در حالی که انسجام و هماهنگی سران قوای سه گانه همه برنامه ریزی های دشمنان را مختل کرده و عملا تهدید های آنان در حد لفاظی باقی مانده است. وی افزود : در حوزه دیپلماسی خارجی نیز امروز ایران موفق شده است بین کشورهای غربی رخنه ایجاد کند به طوری که ما میبینیم که اروپا و برخی ابر قدرتهای دیگر امروز در مسئله برجام در کنار ایران مانده اند و آمریکا منزوی شده است و حتی در شورای امنیت سازمان ملل که روزی یکپارچه علیه ایران قطعنامه صادر میکرد امروز در مساله برجام بسیاری از کشورهای غربی در مقابل آمریکا ایستاده اند.
سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای در ادامه به 13 آبان اشاره کرد و گفت : در 13 آبان هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد و بلکه آمریکا بیش از پیش در میان کشورهای جهان منزوی و مطرود خواهد شد.
مرتضی محبی فر در خصوص بحث FATF گفت : اگر مطالعه دقیقی در مقوله FATF داشته باشیم میبینیم که توصیه های چهل گانه ای است که هدف آن شفاف سازی مالی و  مبارزه با پولشویی است که باعث می شود سرمنشا پولهای کثیف در اقتصاد شناسایی و نابود شود  .
وی در ادامه از اعضای شورای اداری شهرستان جغتای خواست که در بحث ایجاد اشتغال در شهرستان با تمام قوا فعال باشند و تاکید کرد : امروز ما باید برای سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان دارند فرش قرمز پهن کنیم و هرگونه کم کاری برخی ادارات و دستگاه ها در تعامل با سرمایه گذاران قابل چشم پوشی نخواهد بود و خوشبختانه تا کنون نیز در شهرستان جغتای انسجام کامل بین مدیران دستگاه ها و ادارات بوده است.
همچنین پیش از سخنان سرپرست فرمانداری ، حجت الاسلام و المسلمین موحدی پور امام جمعه جغتای در بیاناتی به اهمیت راهپیمایی اربعین حسینی و نقش آن در فرهنگ سازی جامعه اسلامی پرداختند و گفتند : عدد 40 در اسلام مقدس است و راهپیمایی  اربعین حسینی نیز یک سنت حسنه و خوبی است که همه باید به آن توجه کنند تا انشاالله ادامه پیدا و کند و از برکات خوب آن همچون حس تعامل و همکاری و کنار گذاشتن منیت ها و غرور تکبر در اداره جامعه اسلامی استفاده شود.
در پایان جلسه از پدر شهید عبدالله جغتای تقدیر شد
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان