مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان جغتای تشکیل شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان جغتای تشکیل شد 
مرتضی محبی فر سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای هدف از برگزاری این جلسه را موضوعات مهم فصلی بیان کرد و گفت :با توجه به بارش های مقطعی و سیلابی شدن مسیل ها و همچنین بیماری های دامی، لازم است که ستاد مدیریت بحران شهرستان از هم اکنون آمادگی لازم را جهت پیشگیری و مقابله با حوادث طبیعی داشته باشد. 
وی افزود: برخی از حوادث همچون زلزله رخدادهایی طبیعی هستند   که نمیتوان از وقوع آنها جلوگیری کرد اما میتوان با آموزش و پیشگیری از میزان خسارات ناشی از آن ها کاست. 
محبی فر ادامه داد: فعالیت های هلال احمر شهرستان جغتای که با برگزاری دوره های مختلف آموزشی در سطح روستاها قابل تقدیر است اما باید این گونه فعالیت های آموزشی افزایش یابد. 
سرپرست فرمانداری جغتای در ادامه گفت: اجرای برخی طرح ها به جهت پیشگیری از وقوع حوادث واقعا هزینه های زیادی میطلبد که در شرایط فعلی کشور شاید مقدور نباشد اما آموزش همگانی و آگاهی بخشی به مردم هزینه های زیادی نمیخواهد و در عوض نتایج مثبت زیادی هم به همراه دارد. 
رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان جغتای در پایان از اعضای این ستاد خواست که به صورت خیلی جدی اقدامات لازم را در بحث پیشگیری و آمادگی و همچنین آگاهی بخشی را به صورت مدون عملی کنند


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان