مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۶/۳۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت :

شورای اداری شهرستان جغتای در محل مزار پاک شهدا برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس شورای اداری شهرستان جغتای در محل مزار پاک شهدای جغتای برگزار شد. 
مرتضی محبی فر سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای گفت: فلسفه تشکیل شورای اداری در این مکان پاک این است که همه مدیران و مسئولین باید بدانند که امروز جنگ نرم تا داخل ادارات و پشت میز مسئولین کشیده شده است. وی تاکید کرد: سنگ بنای کشور را دو بعد تشکیل میدهد که یکی کارآمدی درونی یا حوزه نرم است و یکی هم زیربنای نظامی است که حوزه سخت افزاری است. 
محبی فر افزود: در دوران ابتدای انقلاب دشمنان نظام میپنداشتند که با حمله نظامی و جنگ سخت میتوانند این نظام را سرنگون سازند که به لطف رشادت ها و حماسه سازی های شهدا موفق نشدند و امروز بار دیگر میخواهند از طریق جنگ نرم به این کشور آسیب برسانند. 
سرپرست فرمانداری ادامه داد: برای مقابله با تهدیدات دشمنان باید همه ادارات و مراکز دولتی و میز مدیران سنگر مبارزه با تهدیدات دشمنان باشد. 
محبی فر با اشاره به همزمانی هفته دفاع مقدس با ایام محرم گفت: دو فرهنگ عاشورایی و مقاومت باید به صورت جدی مورد توجه معلمان قرار گیرد و در مدارس ما به جوانان منتقل شود تا جوانان انگیزه و آگاهی کامل را در مقابله با جنگ نرم بدست آورند.
پیش از سخنان سرپرست فرمانداری ، حجت الاسلام والمسلمین موحدی پور امام جمعه جغتای در بیاناتی با اشاره به فرهنگ عاشورایی و تاثیری که بر رشادت های رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس گذاشته است از هه مسئوولین خواستند که به این فرهنگ بی اعتنا نباشند و تمام امورات را بر اساس این فرهنگ اداره کنند. همچنین سرهنگ زرقانی فرمانده ناحیه مقومت بسیج سپاه جغتای نیز در این جلسه با اشاره به دستاورده های بزرگی که 8 سال دفاع مقدس برای جمهوری اسلامی داشته است تاکید کرد که علی رغم تمامی تهدیدات دشمنان قسم خورده این نظام  راه شهدا با جدیت ادامه پیدا خواهد کرد
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان