مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۶/۰۲

ارائه گزارش دستاوردهای دولت در شهرستان جغتای توسط سرپرست فرمانداری در نماز جمعه

به مناسبت دوم شهریور ماه مصادف با روز دولت ، مسئولین، مدیران دستگاه ها و کارمندان شهرستان جغتای در نماز جمعه حاضر شدند. 
در این مراسم مرتضی محبی فر سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای طی سخنانی به ارائه گزارشی از دستاوردهای دولت در شهرستان جغتای پرداخت و گفت: علی رغم محدودیت های اعتباری خوشبختانه در زمینه سرمایه‌گذاری های انجام شده در شهرستان جغتای ما شاهد کاهش نبودیم که علت آن نیز توجه به بخش خصوصی بوده است.
محبی فر افزود: در هفته دولت امسال 38 طرح و پروژه با اعتبار بالغ بر 47 میلیارد تومان در شهرستان جغتای افتتاح میشود که در این میان پروژه های جهاد کشاورزی با 38/5 میلیارد تومان بیشترین حجم سرمایه‌گذاری را شامل می‌شود. وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 12 سالن ورزشی روستایی در سطح شهرستان در حال ساخت است گفت: 4 سالن ورزشی روستایی به مرحله بهره برداری رسیده و 6 سالن در مرحله سوله و بالاتر و 2 سالن نیز در مرحله سوله سازی است که قیمت هر سالن با قیمت امروز بیش از یک میلیارد تومان است. 
محبی فر در خصوص وضعیت جاده ها و راه های ارتباطی شهرستان جغتای گفت: در خصوص جاده جغتای به برغمد که محور اصلی این شهرستان است خوشبختانه با سفر رییس جمهور محترم 15 میلیارد تومان تخصیص اعتبار شد که پس از سفر اخیر وزیر راه به منطقه 6 میلیارد تومان آن ابلاغ شد که در دو بخش 7و 8 کیلومتری در حال تعریض و نیز شناسایی و انتخاب پیمانکار می باشد .
سرپرست فرمانداری جغتای از دیگر پروژه های مهم در دست اقدام شهرستان به احداث کارخانه فروسیلیس با ظرفیت اشتغال زایی بیش از 100 نفر، استخر شنای جغتای،  تکمیل و ساخت راه های روستایی اشاره کرد. 
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مشکلات همواره وجود داشته اند گفت :آنهایی که در شکل گیری مشکلات ایران، کشورهای خارجی را مقصر نمیدانند به این علت است که تاریخ را نمیدانند زیرا در سوم شهریور سال 1320 که شوروی و انگلیس ایران را اشغال کردند و باعث وقوع قحطی گسترده در کشور شدند و نیز در 28 مرداد سال 1328 نیز کودتای آمریکایی که منجر به سقوط دولت مردمی دکتر مصدق شد، رد پای بیگانگان در وقوع مشکلات داخلی ایران به وضوح نمایان است. 
وی افزود :همچنین کسانی که مشکلات کشور را صرفاً به گردن دیگران می اندازند نیز قرآن و نهج البلاغه را نخوانده اند و یا درک نکرده اند چرا که در قرآن و احادیث برای مدیریت نسخه های کاملی وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از عدالت طلبی ،شایسته سالاری، پرهیز از استبداد رای، توجه به عموم مردم، اعتدال ،حراست بیت المال ،جهاد در مدیران، پرهیز از ظلم نمونه هایی از دستورات اسلام برای مدیران است که با بکارگیری اینها در عمل از مشکلات کاسته میشود و عدم بکارگیری این دستورات موجب بروز مشکلات میشود. 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان