مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۵/۲۶

بازدید وزیر راه و شهرسازی از شهرستان جغتای

 عباس آخوندی  بعدازظهر پنجشنبه در ادامه حضور در سبزوار  در حاشیه بازدید از محورهای سلطان‌آباد-جوین، جوین-جغتای، جغتای-سه راهی برغمد و سه راهی برغمد-سبزوار اظهارکرد: رئیس جمهور در سفر به خراسان رضوی اعتباری را برای برخی پروژه های حوزه راه وشهرسازی در نظر گرفته است که در این میان ۱۵ میلیارد تومان به ساخت محور جغتای- منیدر اختصاص می یابد.

وی در خصوص آخرین وضعیت  ساخت محور جغتای- منیدر افزود: در حال حاضر زیرسازی ۴ کیلومتر از این پروژه انجام شده و ۱۱ کیلومتر مانده مسیر نیز در حال انجام است. با اتمام این پروژه امکان دسترسی شهرهای شمالی به مسیر مشهد- تهران فراهم می شود.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: همچنین به سمت برغمد پروژه بهسازی به طول ۱۸ کیلومتر در دست اجرا است که ۷ کیلومتر آن انجام و الباقی در دست اجرا قرار دارد. 

آخوندی تصریح کرد: بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ریاست‌جمهوری به حوزه راه در شهرستان‌های غرب خراسان‌رضوی اختصاص یافته است که از این اعتبارات ۱۰۰ میلیاردتومان برای طرح راه‌آهن سبزوار، ۱۵ میلیاردتومان برای جاده سبزوار-خوشاب، ۱۵ میلیارد تومان برای جاده جغتای-منیدر و ۵۰ میلیارد تومان برای جاده سبزوار-اسفراین اختصاص داده شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان