سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۵

دومین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای در سال ۱۳۹۷ برگزار شد

دومین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای در سال 1397بنام شهید جبله ای برگزار شد.
محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای در این جلسه با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته گرامیداشت قوه قضاییه گفت : انصافا قوه قضاییه در شهرستان جغتای خوب عمل کرده است و در اقامه عدل و عدالت وظایف خود را به نحو احسن به ثمر رسانده است و از این حیث به فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان در خصوص اجرای عدالت در جامعه عمل شده است.
فرماندار شهرستان جغتای در بخش دیگری از سخنان خود به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت : امروزه جوامع بشری با آهنگ سریع در حال تغییر در تمامی عرصه های تکنولوژی و فرهنگی و اجتماعی هستند و ما در حال ورود به قرنی با پیچیدگی های فزاینده هستیم . و در این بین اعتیاد به مواد مخدر و گسترش استفاده از مواد روانگردان و صنعتی به یکی از بحران های اجتماعی در تمام جوامع بشری بدل شده است.
وی گفت : بر اساس آمارهای جهانی در سال 2016 بیش از 255 میلیون نفر از جمعیت بین 15تا 65 سال حداقل یک باز مواد مخدر یا روانگردان استفاده کرده اند که این نشان دهنده رشد روز افزون تقاضا به مواد مخدر و روانگردان است .
فرماندار افزود : کشور ما در همسایگی افغانستان است که بزرگترین تولید کننده تریاک در جهان است و حتی در افغانستان در سالهای اخیر شاهد رشد فزاینده تولید خشخاش بوده ایم . و امروز تمام مسئولین و احاد جامعه وظیفه دارند که در بحث پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر و روانگردان به صورت فعال وارد میدان شوند .
رییس شورای اداری شهرستان جغتای سپس در ادامه سخنان خود به بحران های اجتماعی و اقتصادی اخیر ایران اشاره کرد و گفت : امروز همه مسئولین موظفند با عملکرد خوب خود از بروز نارضایتی های اجتماعی جلوگیری کنند و لازمه آن هم عمل کردن به قول ها و وعده هایی است که به مردم می دهند.
فرماندار تاکید کرد : چنانچه اراده ای محکم و قوی وجود داشته باشد می توان کارهای مثبت زیادی انجام داد که نمونه آن همین عملکرد 3 ماهه آغازین سال جاری است که بسیاری از گره هایی که در 2و3 سال قبل وجود داشت باز شده اند و در بحث اسناد زمین های شمال شهر جغتای ، مشکل اراضی 2700 هکتار اختلاف بین منابع طبیعی و سازمان زمین و مسکن راه و شهرسازی ،قول تعریض و بهسازی 8 کیلومتر از جاده جغتای به برغمد از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی ، راه های ارتباطی جبله و جبله نو که به مرحله آسفالت رسیده است، آبرسانی به زور جغتای و دیگر طرح ها همگی موید این مطلب می باشند که عملکرد شهرستان در حوزه عمرانی خوب بوده است.
پیش از سخنان فرماندار ، اما جمعه جغتای نکاتی را در خصوص وضعیت فعلی جامعه و راهکار آن بر اساس احادیث و روایات اسلامی بیان کرد و همچنین رحیمی رییس دادگستری شهرستان جغتای به مناسبت هفته قوه قضاییه و سرهنگ ابراهیمی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جغتای به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر گزارشی از عملکرد این نهاد ها بیان کردند و در انتهای مراسم از خانواده شهید جبله ای تقدیر شد
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان