سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

در جلسه شورای ترافیک شهرستان مصوب شد : روستای شهرستانک دارای بلوار می شود

جلسه شورای ترافیک شهرستان جغتای صبح امروز برگزار شد.
محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای در آغاز این جلسه ضمن تاکید بر این که شورای ترافیک یک شورای قانونی است و وظایف خود را به خوبی انجام می دهد گفت : مصوبات شورای ترافیک و تلاش ها و مساعدت های اعضای شورای ترفیک به خوبی در حال پیگیری و انجام است و نهادهای غیر اجرایی نباید به این حوزه فشار آورند . وی تاکید کرد : تا جاییکه اعتبارات و اختیارات اجازه داده باشند فرمانداری و اعضای شورای ترافیک وظایف خود را به خوبی انجام می دهند اما در برخی موارد محدودیت های اعتباری مانع انجام کار می شوند . فرماندار ادامه داد : حتی در برخی موارد ما پیش  از ابلاغ اعتبارات دولتی و صرفا با تکیه بر توانایی و ظرفیت های خود شهرستان اقدامات خوبی را با کیفیت بالا انجام دادیم که نمونه آن محور ارتباطی زور زمند ، اصلاح هندسی سه راه ابویسان و برخی موارد دیگر می باشد.
فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که حفظ جان مردم بالاترین اولویت ماست ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه را موظف کرد که در اسرع وقت گزارش کاملی از نقاط حادثه خیز شهرستان تهیه کنند تا در بحث تخصیص های اعتباری کما فی السابق به این موارد اولویت ویژه داده شود.
از جمله مصوبات جلسه امروز شورای ترافیک شهرستان جغتای احداث بلوار به طول تقریبی 2 کیلیومتر در داخل روستای شهرستانک بر روی مسیر ارتباطی جغتای به سه راه انداده است که ضمن بالابردن امنیت این مسیر باعث زیبایی این محور خواهد شد. 
همچنین در جلسه امروز شورای ترافیک شهرستان اصلاح هندسی تقاطع فریمانه -ابوچناری و جاده اصلی جغتای به برغمد مورد تصویب قرار گرفت و اداره راهداری موظف شد ظرف مدتی کوتاه نسبت به تهیه طرح و برآورد اعتبار اقدام لازم را انجام دهد. 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان