سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سال ۱۳۹۷ برگزار شد

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جغتای در سال 1397 برگزار شد.
محمد علی آبادی در این جلسه گفت : امروزه شاهد شیوع و رواج اعتیاد در بین اقشار جامعه و گسترش آن در بین جوانان و حتی زنان و کوکان می باشیم. وی ادامه داد : سطح زیر کشت خشخاش در جهان 25 درصد افزایش یافته است که 94 درصد  از تریاک دنیا در کشور همسایه ایران یعنی افغانستان تولید می شود . 
فرماندار با اشاره به این که مقام معظم رهبری  اعتیاد را فرهنگ صادراتی غرب معرفی کردند ، افزود : امروز در خلا برنامه های مناسب برای شور و نشاط جوانان از سوی صدا و سیما  ، جوانان و خانواده ها گرفتار جاذبه های کاذب شبکه های ماهواره ای می شوند و متاسفانه در این بین فرهنگ اعتیاد نیز که فرهنگ صادراتی غرب است به جوانان تحمیل می شود.
فرماندار تاکید کرد : امروزه اعتیاد در بین تمام آسیب های اجتماعی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است چرا که اعتیاد پیامدهای زیان باری برای جامعه ، خانواده و فرد دارد و پایه و اساس بسیاری از جرایم و بزهکاری ها و خشونت ها اعتیاد می باشد و بر همین اساس همه مسئولین اجرایی و مردم و حتی دانشگاه ها ، مدارس ، خانواده ها و تک تک افراد جامعه برای مبارزه با این پدیده شوم مسئولند و باید از استعداد ها ، ظرفیت ها ، خلاقیت ها و همه امکانات مادی و معنوی خود برای مبارزه با اعتیاد کمک بگیرند
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان