مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

فرماندار شهرستان جغتای و رییس زندان سبزوار دیدار و گفتگو کردند

صبح امروز فرماندار شهرستان جغتای و رییس زندان سبزوار دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار شهرستان جغتای در این دیدار ضمن تاکید بر اهتمام شهرستان بر تکمیل و راه اندازی هرچه زودتر ساختمان بازداشتگاه و زندان جوین - جغتای گفت : به جهت رفاه حال خانواده های زندانیان ، پیگیر تکمیل و راه اندازی ساختمان زندان جوین - جغتای خواهیم بود . وی افزود : محل فیزیکی این ساختمان در حوزه شهرستان جوین می باشد و به لحاظ قانونی نمی توان اعتبارات شهرستانی را به خارج از جغتای تخصیص داد اما در حوزه های خدمات رسانی با تعاملی که با مجموعه فرمانداری شهرستان جوین و نمایندگان محترم مجلس خواهیم داشت امکان مشارکت وجود دارد.
در این دیدار بسکابادی رییس زندان سبزوار نیز ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد زندان سبزوار به بیان برخی مشکلات زندانیان و خانواده های ایشان پرداخت .
بسکابادی گفت : از مجموعه زندانیان جرایم غیر عمد ، 3 نفر و با مجموع محکومیت 187 میلیون تومان از حوزه قضایی جغتای به دلیل محکومیت در زمینه چک و سفته در زندان سبزوار در حال گذراندن دوره محکومیت خود هستند که چنانچه مردم خیر شهرستان جغتای بتوانند در جشن گلریزان که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می گردد  100 میلیون تومان از این مبلغ را تامین کنند با پیگیری و مساعدت  ستاد دیه و برخی نهاد های دیگر این سه نفر آزاد و به آغوش خانواده باز خواهند گشت
شایان ذکر است که ساختمان بازداشتگاه و زندان جوین و جغتای در محدوده سه راه انداده از پیشرفت 90 درصدی برخوردار می باشد.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان