سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۷/۰۱/۱۶

اولین جلسه کارگروه اشتغال در سال جدید تشکیل شد

اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان جغتای با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی برگزار شد.
محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای در ابتدای جلسه هدف کارگروه اشتغال را در سال جدید پیگیری مجدانه برنامه های ابلاغی و سیاست های دولت در زمینه اشتغال عنوان کرد و گفت : در سال جدید که بنام حمایت از کالای ایرانی است برنامه های اشتغال زایی دولت را با جدیت بیشتری پیگیری خواهیم کرد .
فرماندار افزود : کارگروه اشتغال شهرستان جغتای در سالی که گذشت در مجموع 17 جلسه برگزار کرد که حاصل آنها 221 مصوبه بوده است. و نیز در حوزه مشاغل خانگی مبلغ 860 میلیون تومان به بیش از 86 طرح اشتغالزایی خانگی تسهیلات اعطا شده است و همچنین در طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی رتبه شهرستان جغتای در سطح استان سوم است . 
فرماندار ابراز امیدواری کرد که با پیگیری هایی که در سطح کشور و از طریق نمایندگان محترم مجلس در حال انجام است در آینده کارخانه ای بزرگ و با سرمایه گذاری بسیار کلان در این منطقه احداث می شود.
همچنین در این جلسه سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی نیز با تاکید بر این که برنامه های این اداره کل در سال جدید نیز پیگیری مجدانه سیاسیت های سال قبل است گفت : بسیاری از برنامه های دولت دوازدهم که حتی در صحبت های انتخاباتی رییس جمهور محترم مطرح شده بود به دو حوزه ایجاد اشتغال و رفع فقر معطوف می گردد که هر دوی  این ها در راستای وظایف وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است. سنجری افزود : در سال 1397 عمده فعالیت های ما پیگیری برنامه هایی که در سال قبل سنگ بنای آنها گذاشته شد و در امسال با جدیت و قدرت بیشتری پیگیری خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان