سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

با حضور معاون استاندار صورت گرفت : بهره برداری از ۱۹ طرح خدماتی ،کشاورزی و عمرانی در جغتای

همزمان با هشتمین روز دهه مبارک فجر 19 طرح خدماتی ، کشاورزی و عمرانی  با اعتبار بیش از 19 میلیارد تومان در شهرستان جغتای طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بهره برداری شد. 
دستورانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جغتای در این خصوص گفت: طرح آبیاری تحت فشار در سطح 62 هکتار به هزینه پنج میلیارد و610 میلیون ریال و طرح انتقال آب به طول 50 کیلومتر با اعتبار 18 میلیارد ریال اجرا شد. 
مهدی دستورانی خاطر نشان کرد: یک واحد پرورش مرغ گوشتی 30 هزار قطعه ای با هزینه هفت میلیارد ریال و واحد دامپروری پرورش گوسفند با هزینه یک میلیارد و 200 میلیون ریال به بهره برداری رسید. 
وی اظهار کرد: یک کارگاه تولید خوراک دام پنج هزار تنی با اعتبار سه میلیارد و500 میلیون ریال و واحد تهیه ذرت بسته بندی 2 هزار تنی نیز با هزینه 2 میلیارد ریال به ثمر نشست. 
همچنین در دیگر افتتاحیه ها ، سه ساختمان دهیاری روستاهای خسروشیر عباس آباد و گلشن آباد با هزینه بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به بهره برداری رسید. 
پروژه های اصلاح و سرویس شبکه برق ، نصب ترانس روستای راه چمن،احداث شبکه و نصب ترانس حجت آباد،ترانس زرقان،تقویت شبکه تکفاز به سه فاز ، جابجایی تیرهای در معرض خطر،احداث شبکه فشار ضعیف ، نصب 400 دستگاه چراغ گازی ، 300 دستگاه کنتور تکفاز و ... از مهمترین طرح های شرکت توزیع نیروی برق بود که در این روز به افتتاح رسید

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان