سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی : ثمردهی سه هزار ۴۱۶ پروژه دولتی در خراسان رضوی

سید جواد حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طی امسال تاکنون سه هزار و 416 پروژه دولتی به ارزش 76 هزار میلیارد ریال در بخشهای صنعتی و کشاورزی این استان به بهره برداری رسیده است.
 سید جواد حسینی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان جغتای افزود: طی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی امسال نیز هزار و 508 پروژه به ارزش 38 هزار میلیارد ریال در خراسان رضوی بهره برداری شده که در مقایسه با دهه فجر پارسال 200 درصد افزایش بیشتر است.
وی ادامه داد: در حوزه اشتغالزایی نیز برای نخستین بار 174 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی ایجاد شد. بر این اساس اجرای 23 درصد طرحهای اشتغالزایی کشور در این استان جریان دارد و ایجاد این میزان فرصت شغلی در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است.
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: تورم 40 درصدی سالهای نزدیک گذشته در این استان هم اینک به کمتر از هفت درصد رسیده است.
وی در ادامه اظهار کرد: طی دهه فجر انقلاب اسلامی باید دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم و به ویژه نسل جوان جامعه منتقل شود. دولت و مردم متعلق به نظام جمهوری اسلامی هستند و هیچکدام آنها یکدیگر جدا نیستند. همه ما به مشکلات متعدد در بخشهای کشاورزی، روستایی، خدماتی، آسیبهای اجتماعی و اشتغال آگاهیم و در پی حل آن هستیم.
حسینی افزود: دستاورد های انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر به خوبی برای مردم تبیین نشده اند لذا مسئولان باید تمامی توان خود را بیش از پیش برای انتقال دستاوردهای نظام بکار بگیرند.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان