مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۶/۱۱/۱۶

رسته های اولویت دار تسهیلات توسعه اشتغال روستایی و عشایری(۶ درصدسود)

باسلام
به اطلاع عموم مردم شریف شهرستان می رساند در راستای توسعه اشتغال روستایی تسهیلاتی از سوی دولت محترم درنظر گرفته شده که رسته های اولویت دار دریافت این تسهیلات با نرخ سود 6 درصد در روستاها و شهرهای با کمتراز 10 هزار نفر جمعیت(شامل جغتای) و در بخشهای مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات به شرح فایل پیوست از سوی وزارت محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام گردیده است. لذا امید آن می رود با همت مسئولین و اعلام آمادگی کارآفرینان محترم مردم شهرستان از این تسهیلات بطور شایسته ای بهره مند گردند.

شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان تسهیلات توسعه اشتغال روستایی و عشایری
1. متقاضیان در قالب شخصیت های حقیقی یا حقوقی با انتخاب یکی از طرح های منطبق بر رسته های اولویت دار در جدول مربوطه و با ارائه طرح توجیهی و با داشتن شرایط لازم درخواست کتبی خود را برای معرفی به دستگاه اجرایی مربوطه (مانند جهاد کشاورزی، اداره صنعت، معدن و تجارت و ....)ارئه نمایند.
2. همه طرح های کوچک و بزرگ باید دارای مجوز از اداره مربوطه و طرح توجیهی مکتوب باشند.
3. متقاضیان باید طرح توجیهی و مجوز مربوطه را در سایت اینترنتی به نشانی: WWW.KARA.MCLS.GOV.IR ثبت نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.
4. متقاضیان توجه داشته باشند که ارائه تسهیلات فقط به طرح های منطبق بر رسته های اولویت دار طبق جدول مربوطه و پس از تأیید در کارگروه شهرستانی و استانی می باشد.
5. نرخ تسهیلات برای طرح های ایجادی 6 درصد و برای سرمایه در گردش کارگاهها و واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت 10 درصد می باشد.
6. متقاضیان برای آگاهی بیشتر می توانند به سامانه مربوطه مراجعه نمایند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان