سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۶/۱۰/۰۵

نشست فرماندار و اعضای هیئت مدیره شرکت های تعاونی دهیاری ها

نشست مشترک فرماندار،بخشداران و  اعضای هیئت مدیره تعاونی  دهیاری های بخش مرکزی و هلالی برگزار شد. در این نشست که با هدف بررسی وضعیت شرکت های تعاونی دهیاری ها برگزار شد ، فرماندار شهرستان جغتای گفت : در هر کاری چنانچه مدیریت و نظارت ضعف داشته باشد ، قطعا با مشکلات روبرو خواهیم شد و از این رو باید نظارت و مدیریت مستمر و پیوسته در انجام امور تعاونی ها وجود داشته باشد. وی افزود : در شرکت های تعاونی عدم آگاهی و اشراف اعضای هیئت مدیریه به وظایف قانونی و در برخی موارد عدم اجرای صحیح  این وظایف باعث بروز مشکلاتی در حین اجرای کار می شود. فرماندار در ادامه گفت : برخی امور ساده و جزیی مانند دریافت وجه و واریز آن به حساب سومی که تعریف نشده است خود باعث ایجاد مشکلات دیگری می شود ، از این رو شرکت های تعاونی می بایست ضمن شفاف سازی امور مالی خود ، به طور مرتب جلسات هیئت مدیره و بازرسی را تشکیل داده و نتیجه آن را به همه سهام داران و دهیاران اطلاع رسانی کنند .
فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود گفت : مدیر عامل فقط یک نیروی اجرایی است و می بایست تصمیمات هیئت مدیره را اجرا کند و اگر هیئت مدیره اقدام به تصمیم گیری نکند و مدیر عامل خودش دست به انجام امور بزند باعث بوجود آمدن مشکلات و اختلافات بین اعضا و سهام داران می شود.
در بخش دیگری از این جلسه ،اعضای شرکت های تعاونی دهیاری ها ، به بیان نظرات و پیشنهادات  پرداختند و در خصوص کارگاه بلوک زنی دهیاری ها نیز تصمیمات مهمی اتخاذ شد که مقرر شد نهایتا از طریق هیئت مدیره اطلاع رسانی شود.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای  


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان