سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۶/۱۰/۰۳

نشست مشورتی فرماندار و اعضای شوراهای اسلامی روستایی شهرستان جغتای برگزار شد

دومین نشست مشورتی فرماندار و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان جغتای برگزار شد.
در این نشست ، فرماندار شهرستان جغتای ضمن اشاره به شرکت تعاونی توسعه و عمران جغتای گفت : شرکت توسعه و عمران شرکتی است که اعضای آن باید از خود مردم شهرستان جغتای باشد و به دلیل این که سودآور است هر شخصی که متقاضی عضویت باشد حداکثر 150 سهم می تواند خرید کند . وی در ادامه افزود : شرکت توسعه و عمران به دلیل این که یک شرکت مادر تخصصیی می باشد می تواند شرکت های دیگری را به عنوان زیرمجموعه ایجاد کند و به دلیل ماهیت مردمی بودن آن قادر است بسیاری از پروژه های بعضا  رانت زای دولتی را نیز اخذ کند. وی افزود : این شرکت در بسیاری از شهرستان دیگر راه اندازی شده و ثمرات خوبی برای مردم و سهام داران داشته است و  اکنون نیز به حول و قوه ی الهی در شهرستان جغتای نیز شرکت توسعه و عمران تاسیس شده است و هر شخصی می تواند با مراجعه به اداره کار سهام خریداری کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : یکی از نقاط قوت دهیاری های شهرستان تجمیع ماشین آلات در حساب معین می باشد که باعث شده است بتوانیم پروژه های روستایی را با حداقل هزینه و کمترین زمان ممکن و با تکیه بر توانایی های خودمان پیش ببریم که یکی از این پروژه ها احداث راه ارتباطی روستاهای زور زمند به طول 8 کیلومتر می باشد که چنانچه قرار بود به دست پیمانکار انجام  شود با توجه به محدودیت اعتبارات شاید چندین سال طول می کشید.
در ادامه جلسه ، اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان جغتای به بیان مشکلات ، مسایل و دغدغه های روستاها پرداختند و فرماندار دستورات و راهنمایی های لازم را ارئه کردند.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای 


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان