سرپرست فرمانداری جغتای
مرتضی محبی فر

    .
۱۳۹۶/۰۷/۳۰

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای در سال ۹۶ بنام شهید نور محمد زرقانی

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای بنام جانباز شهید نور محمد زرقانی و با حضور فرماندار ، مسئولین روسا ، ادارات و نهادهای شهرستان جغتای برگزار شد.
در این جلسه محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای با تاکید بر اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت : امر به معروف و نهی از منکر هم در دین مبین اسلام و هم در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به آن اشاره شده است و نقش به سزایی در اصلاح امور خواهد داشت .
وی از تمام دستگاه های عضو ستاد امر به معروف و نهای از منکر شهرستان خواست که از لحاظ تامین نیروی انسانی و تجهیزات مالی و فیزیکی با ستاد امر به معروف همکاری لازم را داشته باشند.
فرماندار شهرستان با اشاره به نزدیک شدن به هفته پدافند غیر عامل گفت : پدافند غیر عامل یک نوع دفاع بی سلاح است که باید در کنار پدافند عامل به آن نیز توجه شود.
وی گفت : در شرایطی که دشمنان ما به انواع سلاح های مخرب و پیشرفته و هوشمند مجهز هستند باید بتوانیم در بحث پدافند غیرعامل توجه ویژه ای داشته باشیم تا در مواقع تهاجم کمترین خسارت و تلفات را داشته باشیم.
پیش از سخنان فرماندار آقای ارجایی دبیر ستاد امر به معروف استان خراسان رضوی نیز در سخنانی بر لزوم گسترش امر به معروف و نهی از نکر در جامعه تاکید کرد و گفت : سه نوع امر به معروف داریم ، امر به معروف دولت بر مردم، مردم به دولت و مردم به مردم .
وی از مسئولین خواست که شرایطی را فراهم کنند تا مردم بتوانند به سادگی بتوانند نقاط ضعف مسئولین را به آنها گوشزد کنند و آنها را در راه رسیدن به اهداف امر به معرو.ف کنند.
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای موحدی پور امام جمعه معزز جغتای نیز در بیاناتی مبسوط به لزوم گسترش و بهره گیری از امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کردند .
در انتهای جلسه از خانواده مکرم جانباز شهید نور محمد زرقانی تقدیر بعمل آمد 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۱۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان