فرماندار شهرستان جغتای
محمد علی آبادی

    .
۱۳۹۶/۰۶/۰۸

سومین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای برگزار شد

سومین جلسه شورای اداری شهرستان جغتای با نام و خاطره شهید غلامحسین جغتایی برگزار شد.
محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای در این رماسم گفت : اولویت دولت دوازدهم بحث تولید و اشتغال است . وی تاکید کرد : نگاه ما به مقوله اشتغال نباید صرفا شعاری باشد بلکه برای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت در امر اشتغال کمر همت ببندیم و به مضامین اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال جامه عمل بپوشانیم.
علی آبادی در ادامه افزود : در شورای اداری شهرستان جغتای مطالب و موادری مطرح می شوند که خواسته و دغدغه مردم است و متعاقبا از مدیران دستگاه ها انتظار داریم که برای رفع این دغدغه ها به صورت جدی وارد عمل شوند چرا که در دولت دوازدهم قطعا انتظارات ما از مدیران دستگاه ها قطعا بیشتر از دوره یازدهم خواهد بود.
فرماندار شهرستان جغتای ساخت و سازهای غیر مجاز روستایی و خارج از محدوده را یکی از مهمترین مشکلات در شهرستان دانست و گفت : برای حل این مشکل اقدامات خوبی انجام شده است که از جمله آن ها بحث بازنگی و الحاق به محدوده برخی از منازل روستاییی و نیز تسریع در تشکیل پرونده کمیسیون ماده 99 است. وی ادامه داد : البته مذاکراتی نیز انجام شده است که کمیسیون ماده 99 در شهرستان ها مستقر شود تا موارد مربوط به تخلفات ساختمانی سریع تر پیگیری شوند و در همین راستا در صدد تشکیل ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهرستان جغتای هستیم.
علی آبادی در ادامه به بیان مشکلات شهرستان در حوزه مخابرات و ارتباطات پرداخت و گفت : علی رغم بهبود نسبی زیرساخت ها در سطح شهرستان ، متاسفانه هنوز در برخی از روستاها مشکلات عدم انتن دهی تلفن همراه ، عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت و نبود خط تلفن ثابت وجود دارد که از مخابرات می خواهیم با جدیت تمام این مساله را پیگیری کنند .
در انتهای مراسم از خانواده معزز شهید غلامحسین جغتایی تقدیر و تجلیل شد و آقایان مهندس جلیلی مدیر اداره برق شهرستان جغتای ، مهندس قربانی مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان جغتای و مهندس زارعی مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، سروان رجبی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی جغتای به عنوان مسئولین و مدیران برتر شهرستان معرفی و تقدیر شدند.
همچنین از دکتر آذریان رییس شبکه دامپزشکی شهرستان جغتای ، آقای فرزام رییس اداره ثبت احوال شهرستان جغتای و مهندس مقیسه مدیر بنیاد مسکن شهرستان جغتای به عنوان مدیران برتر خانواده ایثارگران معرفی و تقدیر شدند. 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای  


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۲۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان