فرماندار شهرستان جغتای
محمد علی آبادی

    .
۱۳۹۶/۰۵/۱۷

پیام تبریک فرماندار شهرستان جغتای به مناسبت روز خبرنگار

به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار ، محمد علی آبادی فرماندار شهرستان جغتای با صدور پیامی از کلیه خبرنگاران شهرستان جغتای تقدیر و تشکر کرد.متن این پیام به شرح ذیل است :
هفده مرداد ماه یادآور سالروز شهادت افتخار آفرین فرزندی پاک از خانواده بزرگ خبرنگاران و اصحاب رسانه کشور است. شهید صارمی مصداق امانتداری ، صداقت ، هوشمندی و از خودگذشتگی بود که یادش در خاطر مردم شریف ایران و بویژه خبرنگاران سخت کوش و تیزبین این دیار همیشه زنده خواهد بود.و چه زیباست که چنین روزی بنام روز خبرنگار در حافظه تاریخی این ملت بزرگ ثبت شده است.
گام نهادن در مسیر رشد فرهنگ و گسترش اطلاع رسانی که همانا شالوده آزادی بیان است ، علاوه بر عزمی راسخ ، قدم هایی استوار و بصیرتی دین مدار و پر عیار می طلبد.
لذا به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار و در سالی که مزین به نام "اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال" است ، ضمن ارج نهادن به مجموعه فعالیت های جنابعالی که پیام رسان صلح و صفا و سرسبزی خوی مردمان خوب شهرستان جغتای می باشد ، از تلاش های صادقانه تان در عرصه خبرنگاری تشکر می نمایم و امیدوارم همچون گذشته راست گفتاری و راست پنداری سرلوحه کارتان باشد.
روزتان مبارک و تلاشتان در جهت خدمت رسانه ای به اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی پر ثمر باد
روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان