فرماندار شهرستان جغتای
محمد علی آبادی

    .
۱۳۹۶/۰۴/۱۹

رییس اداره گاز شهرستان جغتای در شورای اداری : لغو پروژه گازرسانی به ۲۶ روستای بخش مرکزی جغتای صحت ندارد

قاسم تیموریان رییس اداره گاز شهرستان جغتای در نشست شورای اداری جغتای با اشاره به شایعات روزهای اخیر در مورد توقف پروژه گازرسانی به 26 روستا در بخش مرکزی و هلالی این شهرستان، اظهارداشت: در حال حاضر هیچگونه مشکلی در مورد کمبود اعتبارات این پروژه مطرح نبوده است.

وی با بیان اینکه پروژه گاز رسانی به 26 روستای جغتای با سرعت خوبی در حال انجام است، افزود: طول اجرای این پروژه حدود 200 کیلومتر است که به صورت 100 درصد شبکه داخلی در روستاها اجرایی شد.

مدیر شرکت گاز جغتای ادامه داد: از مسیر روستاهای حسین‌آباد به کلات گز و محمد‌آباد به راه چمن حدود 22 کیلومتر شبکه گازرسانی  پلی‌اتیلن باقی‌مانده است.

تیموریان بیان کرد: همچنین از 50 کیلومتر شبکه فولادی قابل اجرا حدود 26 کیلومتر دیگر باقی‌مانده است که توسط سه گروه فولادی بزودی تکمیل می شود.

وی گفت: از مجموع 5 هزار انشعاب گاز در 26 روستا حدود 300 مورد نصب شده است که دیگر انشعابات از سوی سه گروه کاری در حال نصب هستند.

مدیر شرکت گاز جغتای مهم‌ترین مشکل در اجرای روند پروژه گازرسانی به 26 روستا را تسهیل در برخی از نقاط این پروژه و در مواردی نیز الحاق به محدوده طرح هادی روستا دانست و افزود: امیدواریم با همکاری مسوولان این موضوع به‌زودی رفع شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان جغتای


منبع : زیرپرتال فرمانداری جغتای
تعداد بازدیدها : ۱۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان