فرماندار شهرستان جغتای
مرتضی محبی فر
فرماندار شهرستان جغتای

    .
۱۳۹۸/۱۱/۲۲

کاربر انتخابات

*قسمتی از مطالب این صفحه بروز شده، بدقت مطالعه نمائید.*
 
با سلام و آرزوی توفیق الهی؛
از آنجا که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در نظر است تا در تعدادی از شعب اخذ رای از دستگاه‌های مکانیزه احراز هویت بجای سیستم کامپیوتری دوره‌های قبل استفاده گردد، بدینوسیله توجه شما عزیزان را به چند نکته در این خصوص جلب می نمائیم.

1. مسئولیت نگهداری از دستگاه احراز هویت به عهده کاربر شعبه می باشد. دستگاه بطور سالم در روز انتخابات به کاربر تحویل و در پایان رای گیری باید بطور سالم به ستاد انتخابات بازگردانده شود.

2. اولویت انتخاب کاربران با کسانی است که مهارت و تجربه لازم را دارا بوده و در فرم ثبت نام اعلام نمایند دارای لپ تاپ بوده و تمایل دارند درصورت نیاز از لپ تاپ شخصی خود در روز انتخابات و برای نصب و استفاده از نرم افزار احراز هویت استفاده نمایند. با این توضیح که این بند برای بکارگیری کاربران لازم بوده اما تنها ملاک انتخاب کاربران نمی باشد.

3. کاربر شعبه بعنوان یکی از اعضاء اصلی شعبه علاوه بر شرکت در جلسه آموزشی اعضاء و آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر عوامل اجرایی انتخابات، موظف به شرکت در جلسات آموزشی ویژه کاربران شعب می باشد. شرکت در این جلسات الزامی بوده و ملاک تصمیمات بعدی در بکارگیری افراد بعنوان کاربر قرار می گیرد. زمان و مکان برگزاری جلسات در همین صفحه و ازطریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 
4. برای اجرای بهتر آموزش و اطلاع از آخرین اطلاعات فرآیند انتخابات الکترونیک، تمامی کاربران با نصب اپلیکشین بله می توانند از طریق لینک @JogKarbar وارد کانال "کاربران انتخابات شهرستان جغتای" شده و از آخرین موارد آموزشی بهره مند شوند. ( لینک عضویت در کانال:  https://ble.ir/JogKarbar  )

5. در این دوره از انتخابات بدلیل حساسیت فرآیندهای الکترونیک، پیش‌بینی شده که در هر شعبه دو نفر به عنوان کاربر بکارگیری شوند، اما کاربر اصلی از سوی هیأت اجرایی تعیین و کمک کاربر تا زمان نیاز همانند سایر اعضاء شعبه باید به وظایف خود عمل نماید.

6. در انتها متذکر می‌شود ورود اطلاعات در فرم ثبت‌نام لینک زیر به معنی حضور قطعی فرد در شعبه اخذرای نبوده و تمامی اطلاعات وارد شده جهت تصمیم‌گیری و تعیین اعضاء شعبه در اختیار اعضاء محترم هیأت‌اجرایی قرار خواهد گرفت.


فایل پیوست خلاصه‌ای از امکانات، روش استفاده، روند استعلام و ثبت صورت جلسات توسط دستگاه احراز هویت را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. بدیهی است آخرین تغییرات و آموزش‌های تکمیلی علاوه بر جلسه حضوری(مطابق با جدول زمانبندی زیر)، در کانال اپلیکیشن بله قرار می‌گیرد.

فرم ثبت نام حداکثر تا ساعت 10:00 صبح روز 23 بهمن ماه فعال بوده و به اطلاعاتی که بعد از آن وارد گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

از تاریخ 19 بهمن ماه تا روز اخذرای در زمان‌هایی که از سوی وزارت کشور اعلام خواهد شد "مانورهای انتخاباتی" برگزار می‌گردد که کاربران موظف به شرکت در آن‌ها هستند. لذا کابران باید آمادگی و پیش‌بینی لازم در این خصوص را داشته باشند.

درصورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعت اداری با شماره تلفن 45620024 تماس حاصل نمائید. همچنین نظرات، پیشنهادات و سوالات احتمالی درخصوص تکمیل فرم را در قسمت نظرسنجی همین صفحه ارسال نمائید.

 
فرم ثبت اطلاعات کاربران کامپیوتر شعب
 
 
تاریخ ساعت عنوان دوره
23 بهمن 8:30 «آموزش کلیه کاربران با حضور فرماندار»
حضور به موقع در این جلسه الزامی است
19 تا 29 بهمن 7:30 تا 13:00 «کار عملی با دستگاه احراز هویت»
کاربران در گروه های 3 نفره می توانند به
واحد فناوری اطلاعات فرمانداری مراجعه نمایند.
لازم است کاربران قبلا فیلم های آموزشی کانال بله
را مشاهده کرده و گروه 3 نفره را هماهنگ کرده باشند.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان جغتای


منبع : پرتال فرمانداری شهرستان جغتای
تعداد بازدیدها : ۲۰۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظرات
احسان هم نشین: در فرم ثبت نام سریال کارت ملی هوشمند نمی شود بنوسیم و در اپلکیشن بله هم چطور باید وارد اون کانال بشویم

   پاسخ : باسلام، صفحه کلید انگلیسی باشه مشکلی پیش نمیاد، دوستان دیگه به درستی وارد کردند. با کلیک روی لینک کانال در همین صفحه میتونید عضو بشید، البته بهتره قبلش اپلیکیشن رو نصب کنید یا با کامپیوتر وارد حساب کاربری بله شده باشید.
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان